Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область, Білоцерківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулася XXІХ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Дата: 16.05.2018 14:00
Кількість переглядів: 157

16 травня на базі стадіону комунального закладу Київської обласної Ради Центру Олімпійської підготовки в смт. Терезине відбулася XXІХ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. 
На урочистому відкритті спартакіади були присутні почесні гості: голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Савчук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Толочко, в.о.начальника відділу освіти районної державної адміністрації Вікторія Бабенко, начальник районного відділу молоді та спорту Надія Крилевець, начальник відділу культури та туризму Роман Бичек, директор стадіону Київського обласного Центру Олімпійської підготовки Григорій Музика, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи та головний суддя змагань Ганна Яценко.

На урочистому відкритті змагань командував парадом учитель Терезинського НВО, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, переможець Всеукраїнських змагань, Максим Олександрович Багмет. За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків, активну участь в спортивному житті району були нагороджені: вчитель фізичної культури Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віктор Горчинський, учитель фізичної культури Пилипчанського навчально-виховного комплексу Юрій Строкін, учитель фізичної культури Терезинського навчально-виховного об’єднання Максим Багмет, учитель фізичної культури Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Станіслав Тулуман, учитель фізичної культури Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольга Чорна, учитель фізичної культури Поправського навчально-виховного об’єднання Василь Шегда, вчитель Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Григорій Пташник.

В змаганнях взяли участь 22 навчальні заклади Білоцерківського району, понад 200 юних спортсменів.

Результати Спартакіади наступні: 

Місце

Прізвище учня

Заклад освіти

Стрибки у довжину: юнаки 2000-2002 р.н.

І

Вдовика Дмитро

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ

Лепей Артур

Піщанське НВО

ІІІ

Коваль Ростислав

Пилипчанський НВК

Стрибки у довжину: юнаки 2003-2004р.н. і молодші

І

Богаченко Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Яновський Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ

Воєвода Назар

Яблунівський НВК

Стрибки у довжину: дівчата 2000-2002 р.н.

І

Висота Дарина

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ

Белодій Катерина

Потіївське НВО

ІІІ

Бондар Вероніка

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Стрибки у довжину: дівчата 2003-2004 р.н. і молодші

І

Свірська Вікторія

Макіївське НВО

ІІ

Ткачук Богдана

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ

Стороженко Дарина

Озернянська ЗОШ №1

Біг 60: юнаки 2003-2004р.н. і молодші

І

Богачено Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Попов Костянтин

Розаліївське НВО

ІІІ

Тимощук Денис

Пилипчанський НВК

Біг 60: дівчата 2003-2004 р.н. і молодші

І

Свірська Вікторія

Макіївське НВО

ІІ

Гайддук Руслана

Терезинське НВО

ІІІ

Бабенко Валерія

Пилипчанський НВК

Біг 100м: юнаки 2000-2002 р.н.

І

Зимоглядов Віктор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Лепей Артур

Піщанське НВО

ІІІ

Заболотний Ярослав

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Біг 100м: дівчата 2000-2002 р.н.

І

Висота Дарина

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Прусенко Вікторія

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Богаченко Юлія

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Біг 200м: юнаки 2003-2004 р.н. і молодші

І

Ільніцький Максим

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Титаренко Єгор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Тимощук Денис

Пилипчанський НВК

Біг 200м: дівчата 2003-2004 р.н. і молодші

І

Гуменюк Анна

Пилипчанський НВК

ІІ

Беседіна Олександра

Пилипчанський НВК

ІІІ

Александрова Вікторія

Маловільшанський НВК

Біг 400м: юнаки 2000-2002 р.н.

І

Сидоренко Володимир

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Оверченко Максим

Маловільшанський НВК

ІІІ

Зимоглядов Віктор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Біг 400м: дівчата 2000-2002 р.н.

І

Юрченко Ірина

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Піддубна Павліна

Піщанське НВО

ІІІ

Балог Каріна

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

естафета 4х100 м

 

ЗОШ І-ІІ ст.2003р.н. і молодші

ЗОШ І-ІІІ ст. 2000 р.н. і молодші

І

Глушківське НВО

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Озернянська ЗОШ №1

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Сорокотязьке НВО

Макіївське НВО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень