Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З відданістю Україні в серці

Дата: 14.06.2018 11:00
Кількість переглядів: 580

Фото без описуАрхівний відділ Білоцерківської районної державної адміністрації розпочинає збирання документів жителів Білоцерківщини – учасників Антитерористичної операції для формування відповідних фондів та колекцій регіонального проекту «З відданістю Україні в серці!».

Державний архів Київської області, спільно з архівними установами Київщини започатковує широкомасштабний регіональний проект щодо збору інформації та документів учасників Антитерористичної операції (АТО) «З відданістю Україні в серці!».
З метою збереження важливих джерел з новітньої історії України, поповнення ними Національного архівного фонду України, а також увічнення пам’яті про живих і полеглих воїнів – учасників АТО, вшанування їх подвигу та реалізації даного проекту архівний відділ Білоцерківської районної державної адміністрації розпочинає збирання документів для формування відповідних фондів та колекцій.
Види документів учасників АТО, які можуть бути прийняті на зберігання до архівного відділу Білоцерківської  райдержадміністрації та/або Державного архіву Київської області:
- офіційні особисті документи (свідоцтва про народження, одруження смерть, присвоєння воєнних звань, нагородження, військовий квиток, довідки, посвідчення тощо);
- автобіографічні документи, щоденники (автобіографії, спогади, щоденникові записи, особисті нотатки, записники тощо);
- документи службової діяльності (програми офіційних зустрічей, у яких брали участь учасники АТО та ін.);
- епістолярій;
- документи творчої діяльності (вірші, малюнки, ноти, літературні твори, доповіді чи виступи на офіційних заходах, зустрічах тощо);
- усні свідчення (Запитальник для учасників АТО надається в архівному відділі);
- кінодокументи (фільми, сюжети з новин, хронік, присвячених учасникам АТО тощо);
- фотодокументи, відео;
- документи увічнення пам’яті учасників АТО (спогади про них, відгуки побратимів, характеристики про їх службу, статті з відомостями про їх подвиг тощо).
У разі згоди на передавання документів архівна установа зобов’язується укласти з учасником АТО чи з членами сім’ї загиблого учасника АТО договір дарування, провести наукову систематизацію й упорядкування документів. Під час використання інформації з документів архівна установа гарантує обов’язкове посилання на них, дотримання вимог законодавства про авторське право та інші суміжні права.

Контактні особи:  Юлія Михайлівна - начальник архівного відділу, Віктор Трохимович -  інспектор відділу, Катерина Сергіївна - спеціаліст відділу Білоцерківської  райдержадміністрації
тел. (04563) 9-06-56, E-mail: arhivbcrda@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень