Пошук

Фінішував фестиваль шкільного футболу "Футбольні надії Київщини"

Дата: 06.12.2017 10:49
Кількість переглядів: 699

24 листопада на базі Узинської ЗОШ №1 відбувся фінальний районний етап Всеукраїнського фестивалю шкільного футболу "Футбольні надії Київщини" серед школярів 1-2 та 3-4 класів. На урочистому відкритті  змагань юних футболістів привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Іванівна Яценко та головний суддя змагань Віктор Миколайович Павлієнко. Пролунав Гімн України, змагання оголосили відкритими.

Незважаючи на юний вік футболістів, емоції на полі вирували не менші ніж у великому футболі. Команди не уступали один одному ні в чому.

Серед учнів 1-2 класів у наполегливій боротьбі перше місце виборола команда Фурсівської ЗОШ (вчитель Єжова Т.В., тренер Кривий В.О.) На другому місці команда Узинської ЗОШ №1 (вчитель Павлієнко В.М.). Команда Терезинського НВО виборола  третє місце (вчитель Багмет М.О.). Почесне четверте місце в фіналі посіла команда Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сапожник С.В.).

Кращим гравцем фестивалю шкільного футболу серед юних спортсменів 1-2 класів було визначено Данила Дзержика, учня 1-го класу Фурсівської ЗОШ.

Серед учнів 3-4 класів непереможними були учні Узинської ЗОШ №1, команду підготував вчитель фізичної культури Павлієнко В.М. та тренери-викладачі ДЮСШ брати Браганці О.А. та Баганець М.А.,  які працюють на базі цієї школи. На другому місці команда НВК «Узинська гімназія» під керівництвом вчителя Шалабая В.О. Третє місце виборола команда Терезинського НВО (вчитель Багмет М.О.).  Почесне четверте місце в фіналі посіла команда Трушківської ЗОШ (вчитель Троценко В.Г.).

Кращим гравцем фестивалю шкільного футболу серед юних спортсменів 3-4 класів було визначено Константина Спіжового, учня НВК «Узинська гімназія».

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки головному судді змагань Павлієнку В.М., який викладає фізичну культуру в Узинській ЗОШ №1. В полі судили тренери-викладачі відділення футболу Білоцерківської дитячо-юнацької спортивної школи Валентин Кривий та брати Браганці О.А. та Баганець М.А.,  які забезпечили об’єктивне суддівство районного спортивно-масового заходу.

Команди переможці та призери змагань були відзначені кубками, та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Іванівна Яценко, та  побажала успіхів та перемоги нашим юним футболістам на обласних змаганнях.