Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2018 10:44
Кількість переглядів: 516

Фото без описуСьогодні, 5 грудня, відзначають щорічне свято - Міжнародний день волонтерів. Цей день присвячують тим людям, які не шкодуючи своїх сил і коштів беруть участь у різних акціях і програмах соціальної допомоги. 

У 1985-му році на 40-й сесії Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати п'яте грудня як Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку".

Це свято було встановлено з метою закликати якомога більшу кількість людей до допомоги та участі добровольцями в різних акціях і програмах по взаємодопомоги.

Волонтери відіграють величезну роль у житті суспільства, незалежно від того, якою діяльністю вони займаються. Допомога волонтерів важлива навіть у сфері інформаційних технологій, в якій добровольці створюють веб-сайти, розробляють навчальні плани для шкіл. Генеральний секретар ООН у цей день закликає уряди створювати якомога більше можливостей для добровольців, адже це необхідно для розвитку країн і суспільства в цілому.

Деякі волонтери ризикують життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів, або інших надзвичайних ситуацій.

Також цей день можна вважати святом тих, хто допомагає персоналу в дитячих будинках, будинках престарілих, лікарень швидкої та інших соціальних установ.

В Україні в останні роки кількість волонтерів зросла у зв'язку з проведенням антитерористичної операції на Донбасі. Часто волонтери ризикують своїм здоров'ям і життям заради того, щоб допомогти місцевому населенню і бійцям Збройних сил України, які захищають країну.

В Україні є певна частка волонтерів, які займаються збором необхідних продуктів і речей, а також контролюють їх відправлення в зону АТО. Українські бійці дякують волонтерам за підтримку як моральну, так і матеріальну. Тому особливої уваги в Міжнародний день волонтерів заслуговують ті, хто підтримує бійців усіма силами у важкий період для країни.

За інформацією "Українські новини"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень