Жителям району з особливими потребами надають технічні та інші засоби реабілітації
Особи з інвалідністю, які проживають на території Білоцерківського району та потребують забезпечення технічними протезно-ортопедичними засобами реабілітації, можуть звертатись із даного питання до управління соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації. Засобами реабілітації, зокрема, забезпечуються інваліди, діти-інваліди та учасники АТО, особи похилого віку, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ і державної пожежної охорони та інші.
На початок року до управління соціального захисту населення районної адміністрації надійшло 124 звернення від осіб з інвалідністю на забезпечення технічними та протезно-ортопедичними засобами реабілітації. Укладено 53 договори на забезпечення та оплату протезно-ортопедичних виробів на загальну суму 1247231,95 грн. Профінансовано 299 засобів реабілітації.
Щоб отримати засоби реабілітації потрібні заява та комплект документів. Обов’язковими є рекомендації, зазначені в індивідуальній програмі реабілітації, висновки лікарсько-консультативної комісії чи військово-лікарської комісії.
14 дітей з інвалідністю, хворих на ДЦП пройшли курси реабілітації в реабілітаційному центрі «Шанс», 1 дитина - в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів«Промінь» (м. Вінниця).
Фото з відкритих джерел