Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОГРАМ (ПРОЄКТІВ, ЗАХОДІВ), РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ОБ’ЄДНАННЯМИ ВЕТЕРАНІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДЛЯ ВИКОНАННЯ (РЕАЛІЗАЦІЇ) ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАС

Дата: 08.07.2019 10:28
Кількість переглядів: 817

Фото без описуВідповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами та доповненнями), на виконання Київської обласної цільової Програми “Турбота” на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 квітня 2016 року № 097-03-VII (зі змінами), та з метою ефективного розподілу коштів, передбачених у обласному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, які зареєстровані в Київській області, для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, які зареєстровані в Київській області, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

 1. Військово-патріотичне виховання молоді, що ґрунтується на героїзації подвигів борців за незалежність України. Формування позитивного іміджу захисника України. Опис героїчних подвигів під час відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях.
 1. Розроблення та поширення успішних моделей сприяння у працевлаштуванні учасників антитерористичної операції та запровадження ними власної справи.
 1. Розроблення та поширення практичних моделей надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції. Роз’яснення важливості проходження психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей.
 2. Моніторинг реалізації прав і гарантії, передбачених законодавством ветеранам та членам їх сімей.
 1. Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України. Вшанування пам’яті загиблих захисників України. Пошук, ексгумація та перепоховання останків загиблих.

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу, наведені у підпункті 1 пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, які мають статус всеукраїнських, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 156.

Фінансова підтримка надається за рахунок коштів обласного бюджету для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) обласного рівня.

Обласний рівень виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) – провадження проєктної діяльності на території більш як половини районів і міст обласного значення Київської області, та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів і міст обласного значення Київської області.

Конкурсні пропозиція складається державною мовою та має містити:

 1. заяву про участь у конкурсі за формою, затвердженою наказом департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 03 липня 2019 року № 159 “Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, які зареєстровані в Київській області, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році”, за підписом керівника або уповноваженої особи громадського об’єднання, скріплену печаткою громадського об’єднання (у разі наявності) (оригінал і п’ять копій);
 1. копію свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, скріплену печаткою громадського об’єднання (у разі наявності);
 2. копію статуту громадянського об’єднання, скріплену печаткою громадського об’єднання (у разі наявності);
 1. копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на дату подання конкурсної пропозиції) громадського об’єднання до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
 1. опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), за формою, затвердженою наказом департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 03 липня 2019 року № 159 “Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, які зареєстровані в Київській області, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році” (оригінал і п’ять копій);
 1. листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);
 1. інформацію про діяльність громадського об’єднання, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадського об’єднання, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення;
 1. інформацію у довільній формі щодо не вчинення громадським об’єднанням бюджетного правопорушення протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів;
 1. документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи громадського об’єднання (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання, подання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником громадського об’єднання).

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими об’єднаннями, які зареєстровані відповідно до Закону України “Про громадські об’єднання”.

Конкурсна пропозиція має надаватися у друкованому та електронному вигляді.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції (та окремо їх копії), мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою громадського об’єднання (у разі наявності).

Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію,подаються у форматі PDF та Microsoft Word (Microsoft Excel) на CD або DVD диску чи інших електронних носіях інформації разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Громадське об’єднання може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

До участі у конкурсі не допускаються громадські об’єднання у разі, коли: 

 1. інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про громадське об’єднання, що міститься у відкритих державних реєстрах;  
 2. громадське об’єднання зареєстроване пізніше ніж за 6 місяців до оголошення проведення конкурсу; 
 3. громадське об’єднання відмовилось від участі в конкурсі, шляхом надсилання офіційного листа; 
 4. громадське об’єднання перебуває у стані припинення; 
 5. конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого організатором строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі; 
 6. Установлено факт порушення громадським об’єднанням вимог бюджетного законодавства, крім попередження, протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

Громадське об’єднання бере участь у співфінансуванні програми (проєкту, заходу) в розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування.

Внесок на виконання (реалізації) програм (проєкту, заходу) може здійснюватися громадським об’єднанням, яке визнано переможцем конкурсу та отримало фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, як матеріальні чи не матеріальні ресурси, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів; як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Адміністративні витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення громадського об’єднання для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) можуть становити не більше як 20 відсотківзагального обсягу коштів фінансової підтримки.

Проект та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання державних коштів”.

При плануванні видатків також слід враховувати, що проекти мають бути орієнтовані на рівний доступ до участі в них жінок та чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 500 тис. грн.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований громадським об’єднанням з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Конкурсні пропозиції приймаються до 02 серпня 2019 року з вівторка по п’ятницю, крім святкових днів, з 10.00 до 16.00 (перерва з 13.00 до 14.00) за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1, департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, 6 поверх, к. 624.

За додатковою інформацією звертатись за контактним телефоном: (044) 286-83-45

Затвердження переліку переможців конкурсу відбудеться протягом трьох робочих днів з дня складення конкурсною комісією рейтингу конкурсних пропозицій.

Дата проведення першого засідання конкурсної комісії буде повідомлена додатково шляхом розміщення на офіційному вебсайті Київської обласної державної адміністрації.

Форма заяви

Опис проекту та кошторису

Бланк кошторису

Наказ від 03.07.2019 № 161 “Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності інформації, зазначеної у конкурсній пропозиції”


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень