Пошук

Спортивні перемоги

Дата: 30.11.2018 09:46
Кількість переглядів: 549

Фото без описуОстанні декілька тижнів були дуже плідними на спортивні заходи та здобутки для спортсменів Білоцерківщини. Так, 16 листопада в спортивному залі  на базі ОНЗ Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся фінал районного фестивалю шкільного міні-футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 3-4 класів. Переможцями захоплюючого турніру стали юні футболісти Терезинського НВО І-ІІІ ст.. Срібні медалі здобула команда ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., а бронзу турніру вибороли учні Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Традиційно визначено кращих спортсменів в таких номінаціях :

• кращий бомбардир - Велетнюк Матвій (Терезинське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращий голкіпер -  Сергеєв Іларіон (ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • кращий нападник -  Коцюра Олег (Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.).;
  • кращий захисник - Пасецький Владислав (Терезинське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращий гравець - Никоненко Матвій (ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

17 листопада в м. Васильків відбувся Відкритий  Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. Вихованка  Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Тищенко Аліна виборола бронзову медаль чемпіонату в ваговій категорії 36 кг Аліна почала займатися дзюдо тільки в цьому навчальному році і вже показала своє перше досягнення. Тренує спортсменку тренер-викладач ДЮСШ Віктор Горчинский, який працює на базі ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст.

23 листопада відбулися змагання серед учнів початкових класів  «Футбольні надії Київщини». Захід проходив на базі  Озернянської ЗОШ.  У наполегливій боротьбі перше місце виборола команда Терезинського НВО (вчитель Багмет М.О. він же тренер команди). В трійці призерів - команда Озернянської ЗОШ  (вчитель Горчинський В.Л., тренер Кривий В.О.) та юні футболісти зі Шкарівки (вчитель Чорна О.А., тренер Юрловський А.В.).

Крім цього, грамотами відділу освіти Білоцерківської адміністрації відзначені:

- Богдан Голуб, учень ОНЗ Озернянська ЗОШ як кращий гравець фестивалю шкільного футболу;

- Тимур Бабаєв, учень Терезинського НВО, як  кращий бомбардир;

- Матвій Никоненко, учень ОНЗ Шкарівська ЗОШ, як кращий захисник;

- Назар Петрашевський, учень Терезинського НВО, як  кращий воротар;

- Захар Клочко, учень Озернянської ЗОШ, як кращий нападник.

А 24 листопада в легкоатлетичному манежі м. Бровари відбувся Чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ (юнаки та дівчата 2002 р.н. та молодші). Вихованка Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Руслана Гайдук була виборола бронзову медаль змагань з бігу на 800 м, тренує спортсменку Ніна Оскерко, яка працює на базі Терезинського НВО  І-ІІІ ст.