Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ, НАУКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ІНВЕСТОРІВ, ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА ФІНАНСОВО КРЕДИТНИХ УСТАНОВ

Дата: 29.12.2017 09:07
Кількість переглядів: 180

Відповідно до Закону України “Про засади державної регіональної політики” та постанови Кабінету Міністрів України  від 11.02.2016 № 258 “Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку” у Київській області створюється Агéнція регіонáльного розвитку – неприбуткова небюджетна установа. Вказані Агенції успішно функціонують в таких провідних країнах як Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Австралія, Канада. Діяльність Агенцій у Європі координує міжнародна громадська організація EURADA. Аналогічні агéнції створені і успішно працюють у 13 областях України. 

Головною метою створення Агенції є сприяння використанню внутрішнього потенціалу певної території і допомога місцевій владі у реалізації регіональної стратегії розвитку та здійсненні заходів, передбачених планом з її реалізації.

Агенція працює як офіс з надання консультаційної та практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку, насамперед спрямованих на:

  • розвиток людського капіталу та підвищення рівня життя населення регіону;
  • поліпшення інвестиційної привабливості регіону;
  • супровід підготовки та реалізації інвестиційних проектів;
  • підвищення конкурентоспроможності місцевих виробників;
  • формування позитивного іміджу регіону на всеукраїнському, європейському та світовому рівнях.

Контактна особа – заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації – Литвин Владислав Володимирович тел. (044) 286-83-52, е-mail: ekon_koda@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень