Пошук

Новини спорту

Дата: 10.05.2018 08:28
Кількість переглядів: 628

Фото без опису9 травня відбувся ІІІ (зональний) обласний етап Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2018 року серед команд     2006 р.н. в м. Біла Церква. Білоцерківський район представляла команда переможець районного етапу змагань Шкарівської ЗОШ (готували спортсменів тренер ДЮСШ Артем Юрковський, вчитель Ольга Чорна), в складі якої грали учні Острійківської ЗОШ (тренер та вчитель Катерина Ткаченко).

Змагання були емоційними та напруженими, адже розігрувався вихід у фінал. Наша команда зайняла друге місце, програвши команді  м.Білої Церкви.

А ось 8 травня дві команди дівчат Білоцерківського району (Озернянської ЗОШ – тренер та вчитель Віктор Горчинський та Пилипчанської ЗОШ – вчитель Юрій Строкін) взяли участь у ІІІ етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3, який проходив у м.Вишневому, де зайняли відповідно 5 та 6 місця.