«Діалог влади та бізнесу»: Київська ОДА провела з підприємцями обговорення щодо Переліку платників з високим рівнем податкової довіри
У межах роботи платформи «Діалог влади та бізнесу» Київська обласна військова адміністрація провела з бізнес-спільнотою регіону обговорення на тему «Як потрапити до Переліку платників з високим рівнем податкової довіри?».
Онлайн-зустріч відбулася під головуванням заступника голови Київської ОДА Ірини Старенької та за участі директора Департаменту економіки Київської ОДА Наталії Погребної й керівника податкової служби Київщини Юліани Козаченко.
Йшлося про перелік вимог, яким повинні відповідати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, щоб потрапити до Переліку платників з високим рівнем податкової довіри.
Одним із привілеїв і новацій взаємодії бізнеса та податкової служби є закріплення за платником посадової особи територіального органу ДПС – комплаєнс-менеджера. Це помічник і порадник, основною місією якого є надання індивідуальних та корисних роз’яснень платникам податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства.
В межах реалізації експериментального проєкту «Територія високого рівня податкової довіри» в Київській області працює 41 комплаєнс-менеджер.
Наразі на Київщині до Переліку входять 570 сумлінних платників податків.
Джерело: Київська ОДА