Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

31 березня завершується кампанія декларування публічних службовців

Дата: 26.03.2025 15:09
Кількість переглядів: 35

Фото без описуВже наступного понеділка, 31 березня 2025 року, завершується кампанія декларування публічних службовців за 2024 рік. До контакт-центру НАЗК постійно надходять питання від декларантів.

Сьогодні розглянемо деякі аспекти декларування спадщини, яку інформацію треба зазначати в декларації про банківські установи, де відкрито рахунки, та що робити, якщо інформація в декларації не зберігається чи зберігається некоректно?

❓ Чи зазначається у розділі 11 "Доходи, у тому числі подарунки" спадщина, яка не була оцінена?

Ні. Дохід підлягає відображенню у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації лише за наявності відомостей про його розмір. У разі відсутності таких відомостей відповідний дохід не зазначається в цьому розділі декларації, однак може підлягати відображенню в інших розділах (така ситуація можлива, зокрема, у випадку отримання у спадщину нерухомості, якщо її грошова оцінка не проводилась).

Детальніше про декларування спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою https://wiki.nazk.gov.ua/4701/ 🔗

Чи потрібно зазначати банк у розділі 12.1 “Банківські та інші фінансові установи ” стільки разів, скільки рахунків у ньому відкрито?

З 12 жовтня 2023 року відомості про банківські рахунки (IBAN) не підлягають декларуванню. Водночас зберігається обов’язок вказувати інформацію про:

- банківську або іншу фінансову установу;

- осіб, які мають право розпоряджатися хоча б одним рахунком або доступ до індивідуального банківського сейфа в цій установі;

- осіб, які відкрили хоча б один рахунок на ім’я суб’єкта декларування або членів його сім’ї.

Детальніше https://wiki.nazk.gov.ua/4614/ 🔗

Що робити, якщо внесена в декларацію інформація не зберігається чи зберігається некоректно?

В цьому випадку спробуйте видалити дані про об’єкт за допомогою кнопки «Видалити» (позначена хрестиком у стовпчику «Дії») або можна видалити інформацію з кроку, використовуючи кнопку «Видалити дані цього кроку» (позначена зображенням кошика праворуч від назви кроку).

Після видалення натисніть кнопку «Наступний розділ» і збережіть чернетку, наклавши кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Знов відкрийте створену чернетку та повторно заповніть проблемний крок. Якщо помилка не зникне після цих дій, надішліть на електронну адресу support@nazk.gov.ua повноекранні скріншоти з відображенням помилок і кроків у режимі редагування та внесення інформації. Важливо не обрізати жодну частину екрана.

Детальніше https://wiki.nazk.gov.ua/5414/ 🔗


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень