Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Депутати прийняли рішення про підтримку районної лікарні

Дата: 22.10.2020 12:35
Кількість переглядів: 1165

22 жовтня відбулося позачергове пленарне засідання Білоцерківської районної ради, під час якого депутати підтримали пропозицію Білоцерківської районної державної адміністрації  про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №37-365 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік».

Необхідність термінового скликання сесії внесення змін до бюджету була викликана рядом причин, головною серед яких є перетворення КНП «Білоцерківська центральна района лікарня» на заклад охорони здоров'я, який надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідний наказ МОЗ був підписаний 14 жовтня 2020 року, а з 15 жовтня лікарня вже почала приймати перших інфікованих.

Наразі придбано необхідний мінімальний запас медичних препаратів та дезінфікуючих засобів, проте цей запас необхідно збільшити, окрім того є значні проблеми із забезпеченням медичним киснем.

Зважаючи на те, що має місце перевиконання доходної частини районного бюджету за 9 місяців 2020 року та необхідність фінансової підтримки КНП «Білоцерківська центральна района лікарня»  і КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району ”, депутати прийняли рішення щодо перерозподілу бюджетних асигнувань і спрямування значної частини коштів на придбання кисневих концентраторів, медикаментів, перев’язувальних матеріалів, засобів індивідуального захисту медичних працівників,  дезінфікуючих засобів тощо.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк подякувала депутатам за єдність і порозуміння та звернулася до присутніх з проханням і надалі не залишати медичні заклади району наодинці із викликами сьогодення.

- На сьогодні у нас з вами один спільний супротивник - COVID-19. Саме він вимагає згуртованості не лише бізнесу і політиків, а й пересічних громадян, які мають проявити свідомість і, об’єднавшись, протистояти поширенню вірусу. Тільки так ми зможемо здолати хворобу, - наголосила керівник району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень