Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Приорітетні напрямки розвитку системи освіти району обговорено під час розширеного засідання колегії відділу освіти

Дата: 25.03.2019 16:23
Кількість переглядів: 419

Днями відбулося розширене засідання колегії відділу освіти. До участі у роботі колегії також долучилися директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, в.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук.

Віра Рогова зосередила увагу присутніх на пріоритетних напрямах розвитку освітньої системи Київської області. В їх числі – впровадження концепції Нової Української школи, автономія закладів освіти, кадрова політика навчальних закладів,  участь місцевих громад у розвитку системи освіти, робота з обдарованими дітьми, забезпечення рівного доступу до освіти та впровадження інклюзивного навчання. Також Віра Борисівна нагадала, що 2019 рік оголошено Роком дитини в Київській області. В зв’язку з цим  планується провести ряд заходів як на рівні районів, так і на рівні області, з метою привернути увагу до проблемних питань, що стосуються захисту прав дітей.

Юрій Савчук в свою чергу зупинився на питанні матеріально-технічного забезпечення закладів освіти району, створення належних умов для рівного доступу до отримання освіти усіма учасниками освітнього процесу, розвитку  шкільного самоврядування, створення умов для розвитку талановитих та обдарованих дітей.

В числі розглянутих питань - пріоритетні напрями діяльності освітньої системи Київської області, організація та проведення в Білоцерківському районі Року дитини в Київській області, реалізація заходів Програми розвитку освіти Білоцерківського району в аспекті роботи з інтелектуально обдарованими дітьми у 2018/2019 навчальному році, розвиток інклюзивної освіти в Білоцерківському районі.

Засідання колегії пройшло в діловому та конструктивному руслі. Ряд питань обговорено в форматі дискусії та напрацьовано алгоритм їх вирішення.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень