Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

07 Лютого, 2018 р., 12:26
7 лютого  2018 року в великому залі адміністративної будівлі районної державної адміністрації та районної ради, за участю Міжнародної фінансової корпорації групи Світового банку, відбувся семінар на тему «Аграрні розписки в Україні». В числі учасників зустрічі -  агровиробники Білоцерківського, Таращанського та Ставищанського районів. 
07 Лютого, 2018 р., 11:51
У вівторок, 6 лютого, головою Національної поліції України оголошено набір до патрульної поліції одного з найбільших міст Київської області м. Біла Церква. Під час церемонії відкриття набору до підрозділу патрульної поліції міста голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган звернув увагу, що м. Біла Церква стає 35-им містом, де створюється патрульна поліція.
07 Лютого, 2018 р., 11:22
13 лютого у великому залі Білоцерківської районної державної адміністрації відбудеться ІІІ міськрайонний фестиваль військової патріотичної пісні «Пісня опалена війною», присвячений 29-ій річниці виведення військ з Афганістану та воїнам-учасникам АТО. Свої пісні виконають учасники бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан, учасники антитерористичної операції на Сході України, творчі колективи «Пам’ять», «Калібр 7,62» та інші. Початок фестивалю о 10-00. Запрошуємо усіх бажаючих!
07 Лютого, 2018 р., 09:43
Сервісні центри МВС оприлюднили інформацію про посвідчення водія, що були отримані іноземними громадянами у 2017 році. Їх кількість становить 3620. Щорічно запит на отримання посвідчення водія в Україні є у декількох тисяч іноземців, які перебувають на території країни у зв’язку з роботою, навчанням або з особистих причин. Більшість іноземних громадян складає іспит з ПДР у м. Києві, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Одеській областях.
07 Лютого, 2018 р., 09:39
У Національному агентстві розпочав роботу оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування, який працюватиме до кінця чергового етапу е-декларування. У рамках роботи оперативного штабу фахівці Національного агентства надаватимуть роз’яснення з питань заповнення розділів електронної декларації, а також з технічних питань, що виникають при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 
06 Лютого, 2018 р., 21:28
У лютому далекого 1944 року Київська область була звільнена від німецько-фашистських загарбників. 74 роки  тому на Київщину прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – свої життя. І сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю, хто самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи Білоцерківщину та Київщину від  окупантів.  
06 Лютого, 2018 р., 20:56
31 січня на засіданні Кабміну було презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені реформ». Законопроекти, напрацьовані спільно з Президентом, парламентськими фракціями, діловими колами допоможуть ефективніше боротися з корупцією, посилять захист бізнесу і сприятимуть зростанню інвестицій в Україну. Ухвалення цих документів закладе основи для пришвидшеного зростання економіки.
06 Лютого, 2018 р., 20:50
Уряд розширив програму «Доступні ліки», за якою можна отримати препарати від хронічних захворювань в аптеці за рецептом безкоштовно або з незначною доплатою. З лютого 2018 року перелік препаратів, що входять до програми, збільшився на 20%. В оновленому переліку 239 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування (раніше до програми були включені 198 препаратів). Стало більше на 24 препарати від серцево-судинних захворювань, на 14 - від діабету ІІ типу, на 3 – від бронхіальної астми.
05 Лютого, 2018 р., 12:37
Рада Європи надаватиме Україні підтримку у забезпеченні прав національних меншин. Про це йшлося 1 лютого 2018 року під час зустрічі Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією Ради Європи.
05 Лютого, 2018 р., 11:56
Вже декілька років в Укарїні реалізуєтсья проект "Доступність для всіх". Метою проекту є популяризація концепції універсального дизайну та статей Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, проведення інформаційної діяльності, просвітницьких заходів направлених на висвітлення та заохочення закладів, установ у створенні доступності для людей з інвалідністю та усунення просторової, транспортної, побутової ізоляції, емоційної депривації.  Нижче пропонуємо ознайомитися з відеоматеріалами для більш якісного розуміння принципів створення доступного середовища та інклюзивного простору. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень