Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

30 Січня, 2018 р., 16:24
29 січня 2018 року до Узинського відділення Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області надійшли телефонні повідомлення від пенсіонерів міста Узина про те, що невідомі особи телефонують на стаціонарні домашні телефони, представляючись працівниками Пенсійного фонду, повідомляють про початок обміну грошових коштів та просять надати особисту інформацію щодо місця, дати отримання пенсії та сум, які пенсіонери бажають обміняти.
30 Січня, 2018 р., 16:13
Незважаючи на будь-які несприятливі економічні умови в органах Пенсійного фонду незмінним має залишатися одна мета - висока якість обслуговування громадян, вдосконалення організації роботи поліпшення якості обслуговування, щоб кожний, хто звертається на прийом, міг отримати повну вичерпану інформацію, затративши мінімум часу та коштів.
30 Січня, 2018 р., 11:33
Рівень планової вакцинації проти кору в Україні протягом 2017 року зріс більше ніж удвічі у порівнянні з 2016 роком. За 12 місяців 2017 року по всій Україні згідно з календарем щеплень було вакциновано 93,3% дітей першою дозою вакцини (в 1 рік) і 90,7% дітей другою дозою (у 6 років). Для порівняння, у 2016 році менше половини українських дітей були вакциновані проти кору за графіком – 45,5% дітей віком 1 рік та 32,1% дітей віком 6 років. Тоді, за зведеною оцінкою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Україна була на третьому місці у світі серед країн із найнижчими показниками охоплень щепленням від кору.
30 Січня, 2018 р., 11:16
Саме таким є легендарний бій під Крутами. У січні далекого 1918-го на відкритому полі добре озброєне й удесятеро більше військо зупинили кілька сотень гімназистів та студентів, більшість з яких тримали зброю в руках уперше. Та завдяки їх жертовному подвигу очільники УНР отримали час, аби укласти Брест-Литовський мир, а відтак – шанс врятувати першу українську державу. 
30 Січня, 2018 р., 11:13
29 січня у великому залі Білоцерківської райдержадміністрації відбувся перегляд документального фільму, присвяченого бою під Крутами. 29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме у цей день 1918-го року поблизу залізничної станції Крути відбувся бій, що став одним із символів боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. Тоді сотні юнаків-ентузіастів української національної ідеї загинули у нерівній боротьбі з більшовицькими військами.
29 Січня, 2018 р., 11:20
Шановні курсанти, офіцери та генерали!
29 Січня, 2018 р., 11:01
29 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур провів засідання колегії Білоцерківської районної державної адміністрації. В числі питань порядку денного: про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Білоцерківського району у 2017 році, про підсумки виконання районного та місцевих бюджетів Білоцерківського району за 2017 рік та про виконання виконавчим комітетом Биковогребельської сільської ради делегованих повноважень державних органів виконавчої влади у 2017 році. 
28 Січня, 2018 р., 16:54
29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме у цей день 1918-го року поблизу залізничної станції Крути відбувся бій, що став одним із символів боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. 17 грудня 1917-го року уряд радянської Росії надіслав ультиматум Українській Центральній Раді. Більшовики вимагали легалізувати в Україні свої військові загони та припинити їх роззброєння. Не дочекавшись відповіді, більшовицький уряд Леніна-Троцького оголосив війну УНР. 22 січня 1918-го року, з проголошенням Четвертим універсалом незалежності УНР, Україна опинилася у фактичному стані війни з Росією.
27 Січня, 2018 р., 22:30
Для більшості регіонів України актуальним залишається якнайшвидше забезпечення учасників АТО та членів їх родин земельними ділянками. У Білоцерківському районі завдяки співпраці районної влади та громадської організації "Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій" це питання активно вирішується.
27 Січня, 2018 р., 20:51
26 січня з метою запобігання пожежам на території Чупирянської сільської ради (із відділками) працівниками Білоцерківського районного відділу спільно з представниками місцевої сільської ради проведено роз’яснювальну роботу серед населення села Чупира. Профілактична робота була проведена серед багатодітних родин та людей похилого віку, які в силу життєвих обставин є найбільш вразливою категорією населення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень