Білоцерківська районна державна адміністрація
Білоцерківський район, Київська область

Головна

Вітаємо на офіційному веб-сайті Білоцерківської районної державної адміністрації! Цей ресурс створено для того, щоб ви мали змогу отримувати повну і достовірну інформацію про роботу районної адміністрації, її структурних підрозділів, анонси запланованих заходів, новини про важливі події у житті регіону. На сайті діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадсько-політичного життя району (вкладка «Громадянське суспільство» - «Запрошуємо до обговорення»). Тому звертаємося до громадян із проханням пропонувати актуальні теми та приймати участь у їх обговоренні. Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади Білоцерківського району. Сподіваємось, що цей ресурс стане для вас інформативним, корисним і цікавим.  Публічність, відкритість і прозорість – принципи нашої роботи! 


Останні новини:

Проведено профілактичний рейд

Дата створення: 12:50 22.07.2019, Переглядів: 0

З метою недопущення випадків загоряння зернових та нового врожаю 22 липня рятувальники Білоцерківського РВ провели профілактичний рейд  в ТОВ  «Агрофірма Глушки» що в  с.Глушки. Там вже у самому  розпалі проводиться збирання зернових культур. Рятувальники провели огляд протипожежного стану зернозбиральної техніки, інструктажі з комбайнерами, водіями та  трактористами та перевірили знання дій працівників у разі виникнення пожежі та наявність первинних засобів пожежогасіння на зернозбиральній техніці. 

МИХАЙЛО БНО-АЙРІЯН: «НЕОБХІДНО МАКСИМАЛЬНО МОБІЛІЗУВАТИ ВСІ РЕСУРСИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНИХ ПРОЗОРИХ ВИБОРІВ У НЕДІЛЮ»

Дата створення: 15:35 19.07.2019, Переглядів: 17

Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна відбулася нарада із силовим блоком області – поліцією Нєбитовим Андрієм Анатолійовичем, прокуратурою Максим Киричук, СБУ Дем’яненко Дмитром Сергійовичем та заступником голови ЦВК Конопольським Олегом Миколайовичем.

Відбулося засідання сесії районної ради

Дата створення: 15:09 19.07.2019, Переглядів: 28

Сьогодні, 19 липня, під головуванням голови Білоцерківської районної ради Володимира Шевченка відбулася тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання окрім 27 депутатів районної ради взяли участь взяли  в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, начальники відділів, управлінь,  структурних підрозділів районної адміністрації, голови місцевих рад району, представники засобів масової інформації та інші запрошені.

Поліція охорони інформує

Дата створення: 11:53 19.07.2019, Переглядів: 18

Протягом останніх декількох років на території Київської області жертвами незаконного заволодіння транспортними засобами стали понад 1700 власників авто (у червні поточного року – 155). Найбільша кількість протиправних посягань зафіксована в Києво-Святошинскому районі столичної області, де зареєстровано 392 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, а також в Ірпінському та Білоцерківському районах по 274 та 256 факти відповідно.

Обережно, вибухонебезпечні предмети!

Дата створення: 11:48 19.07.2019, Переглядів: 28

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони. Більшість із них залишились нам у спадок після Другої світової війни, але і в післявоєнний час цей «арсенал» постійно поповнювався сучасними боєприпасами, які не вибухнули з різних причин на військових полігонах та за їх межами.

Не провокуйте пожеж в екосистемах!

Дата створення: 11:40 19.07.2019, Переглядів: 19

Випалення полів та луків є великою загрозою для цілих екосистем. Дуже часто ці пожежі виходять з-під контролю внаслідок зміни напряму вітру. І є однією з причин пожеж у навколишніх лісових масивах. Лісова пожежа — це страшне лихо. Окрім втрат вартості самої деревини, витрат на гасіння пожеж, втрачається кількість кисню, фітонцидів, що виділяються лісом, погіршується стан лісів, бо вони стають непридатними для використання їх у рекреаційних цілях та ін. Лісові пожежі знищують звірів і птахів, що живуть у лісах, послаблюють лісові масиви, знижують приріст деревостанів, які потім стають осередком шкідників і хвороб лісу.

МИХАЙЛО БНО-АЙРІЯН ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ ЄДИНОГО В УКРАЇНІ ВИРОБНИКА ШИН ПРАТ «РОСАВА»

Дата створення: 14:15 18.07.2019, Переглядів: 31

Очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до однієї із найпотужніших українських компаній, комплексу з виробництва шин та гумово-технічних виробів «РОСАВА», що розташований у м. Біла Церква. Разом із керівництвом міста та району Михайло Каренович ознайомився з роботою підприємства та оглянув виробничі майданчики. Провів оглядову екскурсію генеральний директор ПрАТ «РОСАВА» Олександр Даліба.